0212 693 85 85
  0212 548 45 55
  0212 697 98 35
 info@gulerayticaret.com
 
 
HAKKIMIZDA

Firmamız faaliyetlerine ilk olarak 1980 yılında Bolu’nun Gerede ilçesinde başlamış,1991 yılında ise İstanbul İkitelli’ ye taşınarak burada devam etmektedir. Çeşitli meslek gruplarının binalarının yapımında kullanılan inşaat malzemelerini temin etmiş olduğumuz gibi, ayrıca Türkiye'nin her ili ve bölgesine demir ve tüm inşaat malzemeleri tarafımızca satış ve sevkiyatı sağlanmaktadır.

Şu anda da, Toplu Konut İdaresinin bölgemizdeki projelerine zamanında ve güvenilir hizmetimizle katkılarımız devam etmektedir.

Güleray Ticaret’in prensipleri arasında sahibi Yusuf GÜLERAY’ ın mesleği olan kimya mühendisliği gereği sattığımız malzemelerin kaliteli olması en önde gelir.

Amacımız; Müşterilerimizin bize olan güvenini hiç kaybetmeden siparişlerimizi söz verdiğimiz gibi zamanında teslim etmek, kazandığımız memnuniyetin devamını her daim sağlamaktır.

32 senedir olduğu gibi bundan sonrada daha çok çalışarak, hep daha iyisini hedefleyerek inşaat sektörüne katkılarımız devam edecektir

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründe, konusunda iş deneyim ve karlılık açısından önde gelen firmalar arasında yer almak ve  bu  saygınlığına ulaşıp,  bunu geliştirir şekilde yaşam kalitesini yükselten  bir  artı  değer ile hizmet vermektir.

MİSYONUMUZ

GÜLERAY TİCARET vizyonuna uygun olarak sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, mühendislik bilim dalına dayalı hizmet üreten çalışma ve faaliyetleri birincil görevi kabul eder.

GÜLERAY TİCARET çalışanlarının ekonomik, meslekî, idari ve sosyal hak ve menfaatlerini korur ve geliştirir.

GÜLERAY TİCARET teknik konulardaki gelişmeleri takip etmek için gerekli çalışmaları yapar ve bu faaliyetleri nedeni ile; kamu ve özel kuruluşlar nezdinde girişimlerde bulunur, bunlarla işbirliği yapar.

GÜLERAY TİCARET belirli bir insan gücü ve sabit kıymet varlığını, bilgi birikimi ve teknoloji desteği ile üretim sürecine dönüştüren bir inşaat sanayicisidir.

GÜLERAY TİCARET ' in hedefi Ülkemizde vergi ödeyen, istihdam yaratan, yatırımları ekonomiye kazandıran, ciddi organizasyon, makine parkı ve finansman yapısına sahip bir kurum yapısını kazanıp, bu seviyeyi korumaktır.

 
 
Copyright © 2012 Güleray Ticaret - Yusuf GÜLERAY
Adres : Atatürk Mahallesi İkitelli Caddesi No: 176 İkitelli - Küçükçekmece - İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel      : +90 212 548 45 55 - 548 16 49 Fax : +90 212 697 98 35 E-mail :
info@gulerayticaret.com
X
Kapat
Slideshow DurdurSlideshow Başlat